گاییدن کون و کس با روغن

توصیه های سکسی


ارضا کردن زن ها اون قدر هم پیچیده نیست...
ارضا کردن زن ها اون قدر هم پیچیده نیست. بعضی ها اونقدر قضیه رو پیچیده می کنن که انگار دارن دیفرانسیل توابع کسینوسی می گیرن. مثلا می پرسن ما نمی دونیم کجا رو بگیریم؟ چی کار کنیم؟ چه جوری بکنیم که یک زن خوشش بیاد. یک جوری می پرسن که مثلا انگار لذت جنسی زن ها در جاهای دور از ذهنی مثل کشکک زانو یا انگشت شست پای چپشون است. من هیچ وقت نفهمیدم اینجور مردها جدی اونقدر خنگن یا خودشون رو به خنگی می زنن ولی بد نیست در این مورد بدیهی نکات بسیار پیش پا افتاده ای رو مطرح کنم. لطفا اگر خوندن این مطلب برای شما هنجار شکنانه است بقیه مطلب رو نخونین برای اینکه مجبور هستم بنا به ضرورت چیزهایی رو توضیح بدم که به آلت تناسلی مربوط می شه. شاید از خودتون بپرسید چرا؟ برای اینکه در کمال ناباوری سکس با آلت تناسلی ارتباط داره (می دونم الان در بهت و حیرت به سر می برید). شاید این نکات تعجب آور و به شدت برخورنده باشه ولی...


گروه اینترنتی قلب من | galbeman yahoo group


1- عضو جنسی زن برخلاف تصور شما در قوزک پاش نیست وسط پاش است
2- اصلی ترین قسمت لذت جنسی زن از کلیتوریس است. کلیتوریس بخشی از آلت تناسلی زنانه است که فقط و فقط برای لذت جنسی وجود دارد. اگر نمی دونین کلیتوریس کجاست و بلد نیستین آن را تحریک کنین مطمین باشید شریک جنسی تان را نصفه ول خواهید کرد بیش از 80% زن ها از طریق کلیتوریس ارضا می شوند نه از طریق واژینال.
کلیتوریس را بشناسین و از آن غافل نشین. کلیتوریس ستون سکس زنانه است.

3- مثل احمق ها از زن ها نپرسیندوست داری برات بخورمش؟همان قدر که شما سکس اورال دوست دارید زن ها هم دوست دارن... فقط این که بعضی ها اونقدر بد این کار را می کنن که همان بهتر که نکنند. می دونم کار آسونی نیست اما اگه می خورین درست بخورین و با اشتیاق بخورین.
4- قبل از این که طرف را کاملا آماده کرده اید (حالا با هر ترتیبی، با انگشت؛ با زبان، با...) داخل نکنید. وقتی زن آماده نیست و خشک است کار شما نه تنها لذتی ندارد بلکه دردناک هم هست و در احادیث آمده است که درد و سکس با هم مثل خربزه و عسل نمی سازد. مردی که زنی را خشک خشک می کند مثل ابلهی است که ماشین را بدون روغن موتور می راند.
5- در مورد سکس آنال اصرار نکنین، من به شخصه از مردهایی که دنبال سکس آنال هستن (که چقدر هم زیادن، ماشالله) زیاد خوشم نمیاد. سکس انال یعنی شما برای لذت خودتون کون کس دیگه رو پاره می کنید و این زیاد حس رومانتیکی به آدم نمی دهد. من شخصا ندیدم زنی از طریق مقعدی ارضا بشه ولی اگر شریک جنسی شما جزو این دسته است، خوش به حالتون، وگرنه اصرار نکنین. سکس آنال کار دردناکی است. یک کم شعور داشته باشین.
6- معمولا مردها زودتر از زن ها ارضا می شوند. اما یادتون باشه که وقتی خر خودتون از پل گذشت طرف را وسط زمین و آسمون ول نکنید، این کار نهایت نامردیه. مگه اینکه دیگه نخواهید ببینیدش.
7- بلد باشید چطور بوس کنید، چطور لیس بزنید، چطور بغل کنید، چطور فشار بدید، چطور فشار ندید. بعضی ها نوک سینه های آدم رو با دندون جوری میکشن که انگار آدامسه. بابا خوب شتر نباشید. بعضی ها هم انقدر شل و وارفته هستن که انگار با مرده خوابیدی. مرد خوب مردیه که به موقعش فشار بده و به موقع ملایم باشه. یک کمی خشونت خیلی مردونه است، زیادش خیلی حیوانیه. گاهی بزارید زن ها سوارتون بشن. خیلی زن ها دوست دارن که مسلط به مرد باشن. بهشون پیشنهاد بدین که پوزیسیون های مختلف رو تمرین کنید. به خدا اونقدرها هم سخت نیست. حتی لازم نیست بپرسید، با نگاه کردن طرفتون خیلی چیزها دستگیرتون خواهد شد.
8-بعضی ها موقع سکس حرف می زنن، بعضی ها هم حرف های رکیک می زنن، بستگی به سلیقه طرف دارد، اما یک چیزی که معمولا زن ها دوست دارند شنیدن صدای نفس و گاهی ناله مردهاست. مردهای کمی این کار رو می کنن، نمی دونم چرا؟ ولی همونقدر که شما دوست دارین ناله ی طرف را بشنوید ما هم دوست داریم. یادتون باشه که لذت دادن به اندازه لذت گرفتن، لذت بخش است.
9- بیشتر زن ها دوست ندارن که آب حیات رو مثل فیلم های پورنو توی صورت یا ته حلقشون بپاشید. زیاد جوگیر نشید و سر شیلنگ رو بگیرید باغچه ها را آب بدید. اگرچه باید بگم که تحقیقات نشون داده که منی خاصیت ضد افسردگی دارد و زن هایی که موقع سکس با منی مرد در تماس هستند شادتر از زن هایی هستن که پارتنرهاشون از کاندوم استفاده می کنن.کلا سکس خوب کار زیاد تمیزی نیست. وسواسی نباشید. آدم های وسواسی تو رختخواب خیلی مزخرفن. بعد از سکس هرقدر خواستید خودتان را توی حمام بشورین.
10- شاید این یکی به نظرتون احمقانه بیاد، اما قبل از سکس هم خودتون رو بشورید ثواب داره. تو رو سر جدتون بوی گند عرق ندید. هیچ چی سخت تر از لذت بردن از مردی که بوی عرق میده نیست. بویایی نقش خیلی عظیمی در آزاد شدن هورمون های جنسی از مغز داره. باور بفرمایید ارضا شدن با مردی که ادکلن زده به مراتب راحت تر از مردیه که بوی عرق شنبلیله میده.
 فرسنتده گلی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

دوستان از گذاشتن شماره تلفن خوداری کنید!