آناتومي جنسي

چون تحريك قسمت مياني زن در كاميابي او نقش بسيار مهمي دارد، مايلم كمي وقت صرف تشريح آناتومي آن كنم. واژه زهار به معني اعضاي خارجي اندام تناسي زن است كه شامل ليبنه بزرگ، لبينه كوچك، كليتوريس و مهبل مي‌شود.
لبينه بزرگ پيرامون لبينه كوچك قرار گرفته و هر دو شامل لايه‌هاي گوشتي‌اي‌ هستند كه داراي هزاران تار عصبي ظريف مي‌باشند. لبينه‌ها وقتي با ظرافت نوازش شوند تحريك، لذت و كاميابي زيادي ايجاد مي‌كنند.

در جنوب لبينه، مهبل قرار دارد. مهبل مجرايي است كه مرد از طريق آن وارد بدن زن مي‌شود. در شمال لبينه نيز، كليتوريس قرار دارد. چون كليتوريس بسيار كوچك بوده و مرد فاقد آن است، غالباً نمي‌داند چقدر لمس شدن آن براي زن مهم است. به عنوان قاعده‌اي كلي به خاطر داشته باشيد، بسيار اهميت دارد مرد قبل از رفتن به جنوب به شمال برود.

بسيار مهم است مرد قبل از رفتن به جنوب، به شمال برود.


وقتي زنتان بسيار تحريك شده، مي‌توانيد با فشار دادن و برداشتن دو انگشت، درست در شمال كليتوريس، او را شديدتر تحريك كنيد. اين كار را با احتياط انجام دهيد. در صورتي كه اين ناحيه بسيار حساس، با فشار زياد و يا خيلي زود لمس شود، حتي اگر زن آماده ارگاسم باشد، شايد آمادگي‌اش را از دست دهد و نتواند به ارگاسم دست يابد. فشار زياد مي‌تواند باعث كرخ شدن موقت حس او شود. نوازشتان را، مانند حركت پر، نرم و سبك پيش بريد. همسرتان دلش نوازش سفت‌تري مي‌خواهد؟ بسيار خوب، خودش به شما خواهد گفت.

اردو زدن در جنوب
در هنگام نوازش اندام تناسلي زن، بايد هرازگاهي طرز نوازش را عوض كرد. انگشتتان را عوض كنيد. حال، به جاي يك انگشت از دو انگشت و بعد سه انگشت استفاده كنيد. گاهگاهي نيز مي‌توان از كل كف دست استفاده كرد و آن را به آرامي ولي استوار از جنوب به شمال كشيد.

توصيه مي‌كنم بعضي وقت‌ها بالشي برداريد و آن پايين در جنوب به مدت پانزده دقيقه كامل اردو بزنيد. حواستان جمع باشد كه تا مدتي نبايد جاي ديگري برويد. در اين وضعيت، شكل آسوده‌اي به بدن خود بدهيد و دست به آزمايش بزنيد.

با ريتم تنفس او، حركات خود را هماهنگ كنيد؛‌ و همچنان كه بيشتر به هيجان مي‌آيد، ريتم خود را تندتر كنيد. سپس، به ريتم آهسته برگرديد. به تناوب، ريتم تند و آهسته مي‌شود. عجله‌اي هم نيست. اصلاً قرار نيست جاي ديگري رفت. حركات متنوع، بدون معني و ترتيب، مي‌توانند براي زن بسيار تحريك كننده باشند.

در حالي كه از حركات مختلف استفاده مي‌كنيد، اين هنر شماست كه به واكنش‌هاي او گوش دهيد و پي ببريد كداميك در آن روز موثرترين است. آن را بيشتر انجام دهيد. بدانيد چگونه با حركات بازي كنيد. انواع گوناگون را انجام دهيد و سپس به حركات اوليه بازگرديد. بايد متوجه بود، حتي يك حركت موثر وقتي زياد انجام شود، مي‌تواند خسته‌كننده شود. با اين حال، هرگاه كه بسيار هيجان‌آور بود، تكرار متداوم آن مي‌تواند در رساندن همسرتان به سطح بالايي از لذت ياري‌بخش باشد.

هرگاه حركتي براي زن بسيار هيجان‌آور بود، تكرار متداوم آن مي‌تواند در رساندن او به سطح بالايي از لذت ياري‌بخش باشد.

اردو زدن در جنوب مرد

در جنوب مرد، ايجاد لذت كردن يكي از راه‌هاي معدود براي ابراز عشق و علاقه به شوهر است. اين كار مي‌تواند هديه زيبايي از عشق باشد كه زن به مرد تقديم مي‌كند.

آلت مرد را به دو روش مي‌توان تحريك كرد: ‌سايش و فشار. سايش با مالش دادن بالا و پايين حاصل مي‌شود؛ و فشار با گرفتن آن و فشردن و سپس رها كردن به وجود مي‌آيد.
گاهي زن مي‌تواند حركت را آهسته و سپس تند كند. در هنگام حركت بالا و پايين نيز، مي‌توان از دست ديگر استفاده كرده آلت مرد را دور پايه‌اش گرفت.

مي‌شود از حركت تند بالا و پايين بدون فشار زياد استفاده كرد. اين حركت سريع به مرد امكان مي‌دهد لذتش را بهتر تحت كنترل در آورد؛ زيرا شدت كمتري از مقاربت دارد و در نتيجه مهارپذيرتر است.

اگر زن مي‌خواهد شدت تحريك را زياد كند، مي‌تواند حركت بالا و پايين را با فشار بيشتر انگشتان انجام دهد. حركات و گيرش‌هاي متنوع و متفاوت تحريك رو به افزايشي براي مرد فراهم مي‌آورند.
گسترش دادن لذت

تحريك آلت تناسلي مرد بقيه بدن مرد را حساس مي‌كند. حالا، زن براي لذت دادن بيشتر به مرد مي‌تواند شروع به گسترش تحريك به تمام بدن مرد كند.

در اين راه، او نيز مانند مرد نياز به بازخورد دارد. وقتي در حال انجام حركتي است كه مرد واقعاً دوست دارد، مي‌شود به او گفت: «از اين حركت واقعاً خوشم مي‌آيد.» به علاوه، نداهاي لذت نيز به زن مي‌فهمانند چه چيزي براي مرد خوشايندترين است.

با فشارهاي مختلف و تند و كند كردن حركات، مي‌توان انرژي مرد را بالا برد، و سپس گذاشت تا انرژي‌اش آرام گيرد. هر بار كه بر انرژي او افزوده مي‌شود، لذتش نيز به طور فزاينده‌اي افزايش مي‌يابد.

به هر حال، نقشي كه تحريك آلت تناسلي در لذت مرد دارد، همان را مغازله در رشد هيجان زن به عهده دارد. وقتي زن در حال تحريك مرد است، مرد مي‌آسايد و در حالتي عشق را دريافت مي‌كند كه بيش از هر موقع ديگري آسيب‌پذير است. بعد از آن كه تمام تلاشش را براي لذت بخشيدن به خرج داده، اكنون نوبت اوست كه دريافت كند. به همين ترتيب، مغازله راهي است كه از طريق آن مرد به زن نشان مي‌دهد دوستش دارد و از تلاش‌هايش سپاس‌گزار است.

۱۳ نظر:

 1. ناشناس۱۱:۴۳

  این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس۰:۰۸

   اسمم احمد میخوای با هم دوست بشیم پس پیام بده به این شماره ۰۰۹۳۷۹۸۰۰۷۶۷۰

   حذف
  2. ناشناس۸:۲۹

   salam
   in shomare eshtebahe zang nazanid

   حذف
  3. ناشناس۱۲:۰۷

   سلام زهره هستم 24 اصفهان.فقط دوست میخوام بشم .خوشمون اومد ازدواج.برای سکس تماس نگیرید چون جواب نمید

   حذف
 2. ناشناس۱۲:۵۷

  morteza az rasht.dokhtari age paye sex hast ba man pashimon nemishe 21 salame 09365755658

  پاسخحذف
 3. ناشناس۸:۱۹

  این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 4. ناشناس۱۶:۵۹

  سلام خانمهای مایل به ازدواج موقت لطف کنند ثبت نام نمایند ممنونalimehrabe@yahoo.com

  پاسخحذف
 5. ناشناس۸:۵۱

  سلام عزیزان من دنبال خانمهای بیوه وبا احترام که دنبال سکس مطمئن وباراز داری که ابروی دو طرف حفظ شه در خدمت هستم

  پاسخحذف
 6. ناشناس۲۲:۴۷

  09386131941 کوس زنگ بزنه

  پاسخحذف
 7. دنبال زنی میگردم از تبریز و اطراف که طلاق گرفته باشه که هم من بتونم بهش کمک مالی برسونم هم اون راحت بتونه بهم از نظر جنسی کمک کنه هرکی میتونه بامن باشه و منو راضی کنه از زن بودنش بهم میل بزنه ممنون
  www.aaaaa125@gmail.com

  پاسخحذف
 8. دنبال زنی میگردم از تبریز و اطراف که طلاق گرفته باشه که هم من بتونم بهش کمک مالی برسونم هم اون راحت بتونه بهم از نظر جنسی کمک کنه هرکی میتونه بامن باشه و منو راضی کنه از زن بودنش بهم میل بزنه ممنون
  www.aaaaa125@gmail.com

  پاسخحذف
 9. پارسا هستم 34 ساله از اصفهان کیر خیلی کلفت ودراز دارم که تا حالا هیچ خانم حشری نتونسته زیرش تحمل بیاره—-سکس تل و حضوری میکنم حرفه ای با خانم های مست حشری که چند بار ابشون بیاد—سکس وحشی خفن میکنم با خانمهای حشری داغ که تا حالا کسی نتونسته خوب ارضایشون بکند—عاشق لیسیدن کوس و تمام بدن خانمهای سکسی–میمیرم واسه لز با خانمای شهوتی بخصوص خانمهای شوهردار و مطلقه سفید—خانمها و دخترخانما و خانمهای مست داغ شهوتی رو اکانت گوگلم پیام بذارید.هم رفاقت کوتاه میکنم و هم طولانی.همه جوره هم ساپورت میکنمparsahv20@google.com

  پاسخحذف

دوستان از گذاشتن شماره تلفن خوداری کنید!