آموزش دانلود فايل از 4shared

در اين پست قصد آموزش دانلود فايل از سايت اشتراك فايل www.4shared.com را دارم. دانلود از اين نوع سايت‌ها به هيچ عنوان كار مشكلی نيست ولی بارها دوستانی را مشاهده كرده‌ام كه برای دانلود از اين سايت‌ها دچار مشكل ميشوند. همچنين ممكن است در آينده تغييراتی در طراحی سايت به وجود آيد كه اين باعث تغيير نحوه دانلود ميشود ولی خيلی متفاوت نخواهد بود. اميدوارم كه اين پست از فارسی‌پست.وردپرس.كام مورد استفاده شما قرار گيرد.
برای نشان دادن نحوه‌ی دانلود، در اينجا ميخواهيم فايلی به اسم “WinRar 4.1.65 Full Version.exe” را از اين لينك دانلود كنيم. شما ميتوانيد همين كارها را با فايل مورد نظرتان نيز انجام دهيد.

1. به آدرس فايل مورد نظرتان در سايت 4shared برويد. (در اينجا به اين لينك ميرويم)
2. در بخشی از سايت كه در شكل زير ميبينيد، بر روی كلمه Download Now (4shared-Download-Now) كليك كنيد.
4shared-File-Info
نكته: احتمالا در آينده پستی هم راجع به كلمه سبز رنگ Download قرار بدهم. با كليك كردن بر روی اين بخش، به دانلود فايل 4shared desktop هدايت ميشويد كه برنامه‌ای برای آپلود و مديريت فايل‌ها در 4shared می‌باشد.
3. منتظر باشيد تا شمارشی كه از 10 ثانيه شروع ميشود، تمام شود. (اين عدد ممكن است بعدا تغيير پيدا كند)
4shared-10seconds
4. پس از پايان شمارش، بر روی “Click here to download this file” كليك كنيد تا دانلود شروع شود.
4shared-click-here
توجه: تا اينجای كار مخصوص دانلود از 4shared بود. اگر بقيه كار را هم مشكل داريد، در اينجا، بخش “2. چطور ميتوان يك نرم‌افزار يا هرچيزی (به جز موزيك، عكس، ويدئو و…) را دانلود كرد؟” را بخوانيد.
توجه: ممكن است در هنگام دانلود، با پيغام زير مواجه شويد.4shared-ip-error
اين پيغام به اين معناست كه شما در حال دانلود فايلی از اين سايت ميباشيد و برای دانلود فايل ديگری بايد منتظر شويد كه دانلود فعلی تمام شود. اگر شما فايلی را از اين سايت دانلود نميكنيد، ممكن است مدتی قبل خواسته باشيد تا فايلی را از اين سايت دانلود كنيد ولی آن را لغو كرده باشيد. در ادامه اين متن آمده “اگر شما فايلی را دانلود نيمكنيد، ممكن است شخص ديگری با آی‌پی شما در حال دانلود از اين سايت ميباشد” كه اين هم بيشتر به اين خاطر در كشور ما پيش می‌آيد كه ISPها (ارائه دهنده‌های خدمات اتصال به شبكه اينترنت – جايی كه اينترنت شما را تايين ميكند مثلا نام شركتی كه كارت اينترنت شما متعلق به آن است) آی پی های يكسانی را به تعدادی از مشتركان خود تخصيص می‌دهند. در ادامه هم به اين مطلب اشاره شده كه با خريد اكانت پرميوم، می‌توانيد چندين فايل را همزمان و با امكانات ديگری دانلود كنيد.
منبع: فارسی‌پست.ورد‌پرس.كام
http://farsipost.wordpress.com

۴ نظر:

  1. ناشناس۹:۰۱

    یه خانم هست باهم باشیم.علی 30ساله. Aliabdi414141@gmil.com

    پاسخحذف
  2. یه خانم.وهست باهم باشی محمد 38تل moham1354

    پاسخحذف

دوستان از گذاشتن شماره تلفن خوداری کنید!