وای عجب کوسی

مرکز دانلود کلیپ سکسی ایرانی و جنده افغانی یا پاکستانی , عکس های سکسی خارجی عربی عکس سکسی دختران بهترین سایت مجانی و اسان سکسی فارسی زبان میباشد
موفق باشيد سیاوش
   http://iranpress3gp.blogspot.com سلامی دوباره علیرضا هستم ویه خاطره توپ دیگه براتون میفرستم.
ظهر داغ یکی از روزای تابستون بود و به دلیل ترم تابستانه ما تو شهری که تحصیل میکردیم مونده بودیم ولی واقعا کونمون پاره بود چونکه تو خونه مجردیمون امکانات کمی داشتیم و بخصوص تو اون گرمای تابستان نداشتن کولر خیلی زجر اور بود. اون روزم از بیکاری و بی حالی من و شاهین با ماشین زدیم بیرون که یه کوس چرخ بزنیم بیایم. رفتیم به یکی از خیابونایی که پر مغازه های مختلف بود و عصرها غلغله میشد و بارها و بارها تو همین خیابون کوس های ملونی به تورمون خورده بود. اما تو اون وقت روز و تو اون گرما هیچکس تو خیا بون نبود.
شاهین برگشت گفت که بدترین موقع این خیابونم الانه برا چی اومدی اینجا میبینی خبری هم نیست بزن بریم منم که مثل عقاب دور و اطراف رو می پاییدم گفتم که اتفاقا درسته که الان کوس موس نیس ولی اگه کیسی به تورمون بخوره مطمئنا بده خواهد بود. این جمله اخریم تموم نشده بود که یهو دیدیم اها تو اون خلوتی خیابون دو فقره کوس متوسط الکون دارن میان و جالب اینکه همینطور که قدم میزدن یکیشون یه اینه دستش بود و داشت رو لباشو نقاشی میکرد نزدیک ما که شدن شیشه رو کشیدم پایین و با یه لحن خاصی گفتم ااا خانوم خوشگله وقت داری یه چند تا خط و خال هم رو لبای ما بکشی؟
اونم یه نگاهی به دوستش کرد مستقیم اومد طرف من و با اشاره دست گفت که سرمو ببرم جلوتر اول فکر کردم میخواد بخوابونه بیخ گوشم ولی دیگه کاملا نزدیک ماشین بود و به هر حال خودم خواسته بودم وسط خیابون واستاد و با وسواس خاصی شروع به رز کشیدن روی لبام کرد. لامصب ولم نمیکرد 2/3 دقیقه ای داشت با من ور میرفت که خودم کم کم داشتم هیستیریک میشدم که برگشتم بهش گفتم رضایت بده بابا بقیه شو بیا تو ماشین بکش. دوباره حرفمو گوش کرد و اومد تو ماشین نشست.
منم با شیطنت یه نگاهی به شاهین کردم و را افتادم. مطابق عادت معمول از همان لحظه اول مخ زنی شروع شد و با کلاس خاصی خودمونو البته یکم گنده تر معرفی کردیم که اره ما دکتریم و ازین حرفا.
اونا هم یکم از خودشون گفتن که اره خوشگله اسمش ژیناس و اون یکی نمیدونم یادم نیس چون نکردمش دختر سیاهی بود که شوق خاصی به کیر ادم نمیرسوند. خلاصه با شیوه خاصی ادامه دادم که شما نهار خوردین؟
گفتن بله منم گفتم که اره ما هم با اجازتون ناهار خوردیم و عادت داریم که بعد ناهار یه فنجان قهوه بخوریم گفتم شما موافقین؟ گفتن اره. منم ادامه دادم که اره من این پذیرایی رو هم بیرون میتونم در خدمتون باشم و هم در خونه البته اگه جسارتی نباشه.
گفتن که بله برا ما فرق نمیکنه. تو کونم عروسی رو گر فتم و جواب دادم بسیار عالی اگه اینطوره من در خونه راحتترم چونکه چاردیواری اختیاری و کسی نیس کیر ادمو هم بخوره.
10 دقیقه بعد خونه بودیم و چون مطمئن بودم یه فیضی به کیرم خواهم رسوند برا بدنسازی رفتم اشپزخونه و اروم بساط خورد و خوراک رو جفت و جور کردم و سریع بدنو اماده کردم شاهینم رو مخ دخترا داشت رژه میرفت!
بالاخره اومدم بیرون که البته اینا هم خر خر نبودن و فهمیدن که ما تو معراج بودیم تا اومدم تو پذیرایی دختر سیاهه گفت که اره پس این نوشیدنی گرم چی شد نا سلامتی ما به یه فنجان قهوه دعوت بودیم. منم فوری پریدم تو اشپزخونه و چارتا فنجون قهوه خام ریختم اوردم که حرفی نمونده باشه. قهوه رو که خوردن خزیدم بغل ژینا و شروع به ور رفتن باهاش کردم که احساس کردم شاهینم گلوش پیش این سرکار خانوم گیر کرده که کشیدمش اتاق بهش گفتم که ناراحت نشو عوضشون میکنیم.
دیدم دختره راحت نیس دستشو گرفتم کشیدم به طرف اتاق خواب. اروم نشستم گوشه تخت و دستشو کشیدم به طرف خودم و رو پاهام نشوندمش یکم که باهاش ور رفتم احساس کردم که بگی نگی شارژ نیستش بعد هم که یه دفه ای پقی زد زیر گریه.
منم هاج و واج داشتم نگاش می کردم که چی شد این عروسکه یه دفه ای اینطوری شد. اروم نوازشش کردم و گفتم چی شد برا چی اینطوری شدی؟ ضد حال نزن دیگه اگه من ناراحتت کردم همین الان پاشیم بریم همینطور که هق هق می کرد با اشاره سر گفته های منو نفی میکرد. پس ازش خواستم دلیل ناراحتیشو به من بگه اونم اینطور عنوان کرد که اره من والیبالیست هستم و تو فلان باشگاه بازی میکنم 4 روز پیش وسط تمرین خوردم زمین و از نسترنم (کوس) خون اومد حالا ناراحتم که پردم اسیب دیده باشه!
گفتم فقط همین اینکه چیزی نیس شما که شکر خدا زمین خوردی اینطوری شدی خیلی ها لنگاشون میره هوا اینطوری میشن تازه اونم راه چاره داره که 4 تا بخیه خوشگل خودم واست میزنم حال کنی. اکی. توضیح بیشتری ازم خواست و منم که نئشه بودم با حوصله تمام اصول فیزیولوزی و مورفولوزی کوسیولوزی رو بهش توضیح دادم اخر سرم گفتم الان هم بیزحمت لباستو در بیار ببینم اصلا این نسترن خانوم شما اسیب دیدن یا نه که با کمی من من کردن شورت و شلوارشو در اورد و چشماشم بست. وای عجب کوس تپل و سفیدی ریخته بود بیرون عین هلوی تازه رسیده بود و خیلی ترکیب قشنگی داشت لبه های کوسش یه پف جذابی داشت که ادمو وسوسه میکرد هر چه سریتر کیرشو به زیارت اون کوس تپل برسونه. به هر حال شروع به معاینه صوری کردم و ضمن بررسی کم کمک انگشتی هم به لای کوسش میمالیدم که دیدم بدش نمی اد ظاهرا پرده مرده خبری نبود ولی من با این عنوان که پردت عمقیه و بدون واژینسکوپ قابل بررسی نیست کوس تپلشو بیشتر و بیشتر دستکاری میکردم تا اینکه احساس کردم کم کم ترشحات واژنش داره انگشتمو خیس میکنه. در یه لحظه پا شدم و زرتی شورت و شلوارمو یکجا در اوردم جا خورد و گفت : چیکار میخوای بکنی ؟ گفتم که واژینسکوپ ندارم اگه اجازه بدی به صورت طبیعی یه تستی بکنم ببینم پرده داری یا نه؟ گفتش اخه چطوری؟ گفتم والا این حاجی رو کم کمک وارد نسترن سرکار میکنم اگه واستاد که میفهمیم پرده داری و میکشیم بیرن اگر که نه که پردت زایل شده. این زینا خانمم که ظاهرا بدش نمی اومد یه فصل بده با اشاره سر تایید کرد و گفت که فقط تو رو خدا مواظب باش گفتم خیالت تخت تخت باشه و با در اوردن پیرهنم شروع کردم قبل از هر چیز دوباره انگشتمو روانه کسش کردم و اینبار با شدت بیشتری شروع با مالش کردم و همزمان دستمو زیر سوتینش بردم و شروع به مالیدن پستوناش کردم زودتر از اونکه فکر میکردم اخ و اوخش در اومد و مدام کون خودشو اینور و اونور قر میداد. وقتی که دیدم داره اماده میشه اروم روش دراز کشیدم و اینبار کیرمو با لبه های کوسش رسوندم دختره واقعا داشت دیوانه میشد و مدام خودشو اینور اونور میزد یهدفه دیدم منو محکم بغل کرد و یه کم گردنش لرزید بعد هم بی حال کنارم افتاد فهمیدم که ارضا شده و اگه زود تر شروع نکنم ممکنه اصلا نذاره کوسشو زیارت کنم بنابراین با یه حرکت سریع کمپلت کیر خوش فرم و خوش ترکیب 22 سانتی خودمو تا خود خایه هام داخل کوسش کردم که یه جیغ خیلی بلندی کشید و ساکت شد شاهینم از پذیرایی که صدای ژینا رو شنیده بود بلند داد کشید که لبیک یا علیرضا ادرکنی ادرکنی.
ولی من حواسم پرت شد چونکه ژینا اصلا تکون هم نمیخورد خیلی ترسیدم اول فکر کردم مرد اصلا از فکر کردن خارج شدم و کیرم هم به کل خوابید. اخه ژینا خیلی دختر لاغر و ضعیفی بود بدو رفتم از اشپزخونه پارچ ابو اوردم رو صورتش خالی کردم که با یه ایییییییییییی بلند به هوش اومد کنارش نشستم و گفتم دختر تو که پاک منو ترسوندی.
لبخندی زدو دوباره دراز کشید منم که دیدم حالش خوبه دوباره سرتق بازی رو از سر گرفتم و ایندفه اصولی و حساب شده عمل میکردم چونکه مطمئن شده بودم این کوسه دیگه اوکیه.
اول سراغ گوش و گردنش رفتم و با زبون اکتیوم حسابی لیسش زدم هر سری هم که زبونم وارد گوشش میشد یه اه خفیف تو گوشش پف میکردم که خیلی حشریش میکرد بعد اروم ارو م اومدم پایین تر وچند دقیقه ای هم رو پستوناش مانور دادم چه پستونایی که علی رغم اینکه زینا 17_18 سالش بود کاملا بزرگ و جا افتاده بود.حالی میکردم با اون پستونای قلمبش و اخر سر هم اومدم پایین تر و شروع به لیس زدن کوسش کردم و با زبونم حسابی کوسشو گاییدم وای که عجب کوسی عجب کوسی اک اک. اورژینال رو کوسش که اومدم با لیس های وحشتناکی که میزدم تقریبا داد میکشید دست اخر هم برا اینکه جواب زحمت های منو بده اومد یه ساک اساسی زد که البته زیاد حرفه ای نبود. به هر حال دیگه تاخیر رو جایز ندونستم و لنگاشو انداختم روی شونه هام و اروم سر کیرمو به کسش مالیدم و کم کم با هر حرکت یکی دو سانتی از کیرمو وارد کوسش کردم و برا اینکه دیگه غش نکنه یه چند لحظه ای بهش تایم استراحت دادم و اروم شروع به تلمبه زدن کردم و کمکم ریتم حرکاتمو تندتر کردم وای که عجب کوس تنگی بود ناکس کیر من تا اون روز همچین سوراخ تنگی رو چه کون و چه کوس تجربه نکرده بود و انصافا اگر نداشتن پرده ژینا به دلیل دادن بود به جرات میگم که بیشتر از یه بار نداده بود و شایدم راست میگفت الله و اعلم. اخه هر دختر اپنی که به تور ما میخورد یا پرده حلقوی داشت یا زمین خورده بود و یا مریض شده بود وغ یره محض نمونه یه نفر نمی گفت که بابا قبل از تو هم دادم.
به هر حال لذت خاصی گاییدن کوس تنگ ژینا داشت و علی رغم اینکه در سکس هام از طرف میخواستم که تو کونش هم بذارم ولی در مورد این کیس این یه قلمو بی خیال شدم و اون کوس تپل و نانازشو یه ساعتی در پوزیشن های مختلف گاییدم بدبخت دختره هم که در اولین تجربه سکسش گیر یه ادم کیر کلفته کمر سفت افتاده بود بیشتر از اونکه کیف کنه ناله میزد و هی میگفت بسه تو رو خدا بسه غلط کردم کوسم جر خورد وای وای وای اخ یه کم بعد دوباره حشری میشد داد میزد بکن بکن اره عزیزم وای وای مامانم مامان جونم کجایی که دارم کوس میدم کجایی که این داره کوسمو پاره میکنه اییی واییی اویییی اووووخ.
خلاصه بعد یه ساعت سکس اساسی دیدم داره ابم میاد کشیدم بیرون و گزاشتم لای اون پستونای درشتش ابم که اومد مستقیم پاشید روی لب و چشمو موهاشو تزئین کرد منم بی حال کنارش افتادم و به خواب رفتم یه ساعت بعد باصدای در زدن شاهین بیدار شدم ورفتم دوش گرفتم اومدم باتعریفی که از کوس تنگه ژینا کردم اونم مصمم شد که کیرشو به یا هات پارتی دعوت کنه ولی دختره در وضعیتی نبود که بتونه حتی یه لب کوچولو به شاهین بده اون بدبختم که نتونسته بود دختر سیاهه رو بکنه اون روز حسابی کف کف موند. دم دمای عصر دخترا رفتن و فرداش همسایه پایینی ما که یه شرکت بود تو خیابون منو دید و گفت تو رو خدا دکتر وقتی کوس موس میارین ولومشو بیارین پایین تر ما که خیالی نیس ولی بعضی ها ظرفیتشو ندارن و ممکنه براتون ایجاد مشکل کنن اخه اون روز صدای سکسیمون بد جوری تو ساختمون پیچیده بود.
البته ژینا چند بار دیگه برا معاینه (گاییده شدن )پیشم اومد و بعدشم بی سر و صدا رفت.
امیدوارم از این خاطره هم خوشتون بیاد و منتظر خاطرات بعدی باشین.

کلیپ سکسی انلاین یک دختر باحجابمرکز دانلود کلیپ سکسی ایرانی و جنده افغانی یا پاکستانی , عکس های سکسی خارجی عربی عکس سکسی دختران بهترین سایت مجانی و اسان سکسی فارسی زبان میباشد
موفق باشيد سیاوش
http://iranpress3gp.blogspot.com/
سکس با مانکن
کون اماده گایش حال میده


کون اماده گایش حال میده کیر چرب کنی بزنی کونش پاره کنی

                   
وعکس های سکسی ناز خوشگل در ادامه مطلب ببینیدکلیپ سکسی جق زدن زن حامله


نمیدونم از کجا شروع کنم این ماجرا با یه اس م اس اشتباه شروع شد. 18/1/85 اصلا حال نداشتم که صدای موبایلم منو به خودم اورد . یه اس م اس امده بود . که اشتباه فرستاده شده بود. منم زنگ زدم ببینم این که اس م اس داده کی بوده. ولی جواب نمیداید . منم تصمیم گرفتم حالشو بگیرم. از شرکت از تلفون کارتی خلاصه هر تلفونی جلو دستم بود زنگ میزدم.این کار 3 روز تمام و بی وقفه ادامه داشت تا یه روز دیدم یکی از کارگرا داره
 گوشیمو میاره دیدم همون شمارس که زنگ میزنه منم تلافی کردم جواب ندادم کارگرم تعجب کرد و گفت مهندس ..... چرا جواب ندادی منم اخم کردم و اون رفت من ادم مهربونی هستم ولی تو محیط کار خیلی جدی هستم مشغول کار شدم که بازم گوشیم زنگ خورد همون بود اینبار جواب دادم وای چه صدای نازی بودگفت:سلام حال شما خوبهخیلی جدی گفتم مرسی شما البته ناگفته نمونه با شنیدن اون صدا حول کردم ولی باز این زبون به دادم رسید خودمو زدم به زبون ریختن گفت: نمیشناسی گفتم نه اخه دیشب یه چیز محکم خورد تو سرمبا ناراحتی گفت چی چیزیتون که نشدهخندیدم و گفتم درد بلای تو بود دیگه خندید و گفت با زبونی که تو داری باید چندتا دوست دختر داشته باشیمنم گفتم ممکنه که باز خندید و گفت اشتباه گرفتی من دختر خالشم خودش روش نمیشه حرف بزنهمنم گفتم یه چیز بکش روش تا بشه از حاضر جوابیم خوشش امد وگفت که مریم مشکله گفتاری داره و نمیتونه خوب حرف بزنهمنم به شانسم لعنت گفتمبا بی میلی با مریم حرف زدم و اون روز تموم شدمریم هر روز زنگ میزد منم با بی میلی باهاش هرف میزدم تا اینکه قرار شد من مریم وسارا دختر خالش همدیگرو ببینیم قرارمون پارک گیشا بود البته من کرجی هستمرفتم سر قرار و منتظر شدم من میخواستم مخ سارا رو بزنم و مریم رو بپیچونم چون پیش خودم سارا رو خوشکل و مریم رو بی ریخت تصور کردم اونا امدن وای برق از سرم پرید دوتا هولو یکی از یکی خوشکلتر ولی سارا تو خوشکلی یک صدم مریم هم نبود مریم خیلی خوشکل بود قدش 170 وزنش 65 ابروهای کمونی لب کشیده موهای مشکی و بلند و سینه هاش که نگو دیوونم کرد یه دختر کامل هیچی کم نداشت 

ولی سارا به زیبای صداش نبود زیبا بود ولی معمولی اون روز کلی با هم حرف زدیم منم تا تونستم خندوندمشون راستی تا یادم نرفته سارا ازدواج کرده بود ولی با شوهرش مشکل داشت از اون ماجرا یک هفته گذشت من که هیچ دوختری بیشتر از دو ساعت جلوم دووم نمیورد و میکردمش نتونسم مریم رو تو یک هفته بکنم اخه از سکس میترسید اینم از شانس من بود من با سارا هم خیلی خوب بودم ولی اون خیلی حشری بود همیشه از نگاهش کیرم راست می شدتا یه روز سارا زنگ زد و ادرس خونش رو داد و گفت مریم منتظر منه منم سری رفتم دو ساعت طول کشید تا رسیدم وقتی رسیدم دیدم سارا تنهاس و به نم میخنده با لحن حشری کفت مریم فکر میکنه میزارم این لعبت تنها مال اون ترسو باشه خوستم برم که از پشت دسشو گذاشت رو کیرم
وشروع کرد به التماس کردن من تازه متوجه شدم اون لخته و چیزی تنش نیست زدم زیر گوشش و خواستم برگردم که دیدم پامو گرفت و شروع کرد به گریه کردن و التماس کردن خلاصه خرم کرد و نشستم اما چه سینه های داشت اجب کسی بود آب از لبم راه افتاد اون قول داد اگر با اون سکس داشته باشم مریم رو راضی کنه که به من کون بده منم قبول کردم با اکراه ولی از خدام بود اون کس بی مو که معلوم بود واسه من اماده شده رو بکنم رفتیم تو اطاق خواب تا رسیدیم تو با یه چشم به هم زدن من رو لخت کرد و سریع اسپره زد به کیرم پیشه خودم خندیدم و گفتم کونت پارس اینم بگم من خیلی دیر آبم میاد حالا که بی حس هم بود من شروع کردم به ور رفتن باهاش تو کارم وارد بودماز نوک سر تا نوک پاشو لیس زدم وبعد از 15 دقیقه رسیدم به اصل ماجرا شرو کردم به خوردن کسش دیگه داشت داد میزد که دیدم شل شد ارضا شده بود برگشت و کیر من رو گرفت تو دستش اول یه بوس از سر کیرم کرد اخه کیرم هنوز خواب بود سارا با مهارت شرو به ساک زدن کرد بعد از چند دقیقه کیر کلفت و 23 سانتی من دهن سارا رو پر کرد و به ته حلقش خورد کیرمو از دهنش در اورد و نگاهش کردبا شهوت گفت تو با این منو جرم میدی کیر شوهرم نصف این هم نیست که من خوابوندمش با کیرم میزدم رو کسش و با دست دیگم با چوچولش بازی میکردم صداش در امد میگفت بکن بکن تو میخوام جرم بدی ببینم بلدی یا نه منم صبر نکردم کسش خیس بود منم یکدفه و با فشار کیرمو تا ته کردم تو جیغ بلندی کشید و گفت جرم دادی ولم کن پاره شدم الان از وسط نصف میشم تو بغلم محکم گرفتمش وشروع کردم با تمام وجود تلنبه زدن داشت گریه می کرد بعد از چند دقیقه بازم حشری شد و میگفت اخخخخ جرم بده تو بلدی کارتو منم میکردمش و همزمان گردنشو میخوردمبازم لرزید وشل شد بازم ارضا شده بود منم عرق کرده بودم ولی هنوز خیلی مونده بود تا ابم بیاد همنجورکه میکردمش داشتم با انگشت با کونش بازی می کردم کیرمو از کسش در اوردم و برش گردوندم کیرمو با تف خیس کردم کونشو با انگشت باز کرده بودم خواستم بکنم که برگشت و با التماس گفت نه من تا حالا کون ندادم من گوش نکردم محکم زدم رو کونش تا امد حرف بزنه سر کیرم رو گذاشتم جلو سوراخش و سر کیرمو کردم تو کونش جیغ کشید و گفت جر خوردم منم امون ندادم و تا ته کیرمو کردم تویه لحظه صداش نیومد محکم گرفته بودمش و تکون نمی خوردم تا ماهیچه هاش شل بشه ترسیده بودام اخه تکون نمیخورد یه صدای اروم گفت جرم دادی من تا حالا کون ندادم دارم میمیرم کیرتو بیار بیرون من گوش نکردم و شروع کردم به تلنبه زدنخیلی تنگ بود کیرم داشت میترکید.
سارا هم اه و ناله میکرد که جر خوردم اخخخخخ پارم کردی بسه دیگه من با این حفاش دیوونه شدم و ضرباتم رو محکم تر وسریع تر کردم عرق از سرو بدنم مثل اب میریخت اونم داشت دیگه لذت میبرد و منو تشویق به کردن سریع میکرد و میگفت اره دارم بهت کون میدم آخ جون جرم بده مال خودته هر کاری میخای بکن ولی از اب کیر من خبری نبود که نبود با یه جیغ بلند شل شد و شرو کرد به التماس که دیگه بسه دارم میمیرم از درت برای بار سوم ارضا شده بود ولی من نه دلم به حالش سوخت از تو کونش در اوردم برش گردوندم کیرم رو گذاشتم تو دهنش شروع کرد به ساک زدن خیلی وارد بود منم با سینه ها و کسش بازی میکردم و کسش رو لیس میزدم کیرمو ول کرد به پشت خوابید و پاشو داد بالا بازم حشری شده بود گفت یالا جرم بده باز منم باز کردم تو کسش وشرو کردم به کردنش دیگه خسته شدم ولی من تو سکس مغرورم و زن باید زیرم باشه روشای دیگ رو دوست ندارم انقدر تلنبه زدم که احساس کردم پوست کیرم داره میره احساس کردم ابم داره میاد بهش گفتم اونم گفت حیفه خیلی زحمت کشیدم واسه این اب کیر همشو بریز توم منم گفتم به چشم و همشو خالی کردم توش ولی تا 5 دقیقه کیرم تو کسش بود تمام ابم خالی شد نا نداشتم از روش بلند شم یک ساعتی روش خوابیدم بعد از روش بلند شدم تا با هم بریم حموم از درد پا نمی تونست راه بره بغلش کردم بردمش حموم و شستمش تو حموم بازم کردمش ولی اینبار زودتر ابم اومد بازم خالی کردم توش خیلی ازم تشکر کرد و گفت میخواد ازم بچه دار بشه منم برام مهم نبود بهش گفتم قولت که یادت نرفته گفت اگه قول بدم بازم باهاش سکس داشته باشم مریم رو برام راضی می کنه تا بکنمش منم قول دادم و تا صبح بازم کردمش و صبح راه افتادم رفتم سر کار ولی لختی سکس تمام بدنمو گرفته بود تا حالا اینجوری کسی رو نکرده بودم ولی منتظر سکس با مریم بودم روزها می گذشت و من منتظر لحظه موعود بودم

بلاخره روز موئد فرا رسید سارا زنگ زد و گفت شب برم خونشون اخه بازم شوهرش رفته بود مسافرت منم شب راه افتادم و رفتم وقتی رسیدم دم در سارا میخندید پرسیدم پس مریم کو که جواب داد اول من بعد مریم مگه میزارم مریم تو رو تک خور کنه مریم فردا صبح میاد فهمیدم بازم رو دست خوردم رفتم تو خونه تو خونه یه بوی عطر مخصوصی میومد که ادمو حشری می کرد تا به خودم اومدم دیدم سارا لخت جلوی منه منم امونش ندادم و شروع کردم به لب گرفتن و خوابوندمش رو کاناپه وگردنشو می خوردم و اروم اروم میومدم پاینتر تا به سینههاش رسیدم سفت شده بود و نوک تیز از سینه هاش گاز میگرفتم و انم اخو اوخش شرو شده بود بعد از چند دقیقه که حسابی سینه هاش رو خوردم شرو به لیس زدن شکمش کردم تا رسیدم به نافش و زبونمو کردم تو نافش مثل مار هی به خودش می پیچید فهمیدم خوشش میاد منم چند لحظه به بازی با نافش ادامه دادم و اروم اروم امدم پایین تا به کسش رسیدم ناله هاش به داد زدن تبدیل شده بود منم کسشو لیس میزدم بوی خیلی خوبی داشت دیوونم میکرد چوچولش رو میک میزدم و یه گاز ازش گرفتم که بلند گفت اخخخخ کشتیم سریعتر کوسشو لیس زدم که بدنش به لرزه افتاد و با یه جیغ اورگاسم شد بازم باهاش ور میرفتم که از زیرم بلند شد و گفت نمیزارم بلای اون بار رو سرم در بیاری منو گایدی اونبار با شوهرم که سکس کردم هنوز درد داش تو تنم بود به زور جلوی گریمو گرفتم که لو نرم تا نقشمو عملی کنم منم داشتم بهش می خندیدم که حمله کرد و مثل وحشیها داشت لباسامو در میوورد میگفت من ارضا شدم و تو هنوز لخت هم نشدی تمام لباسهای من رو در اورد ومثل کیر ندیده ها تمام کیرم رو کرد تو دهنش و با میکهای قوی کیرمو میخورد جوری که نزدیک بود مغزم از کیرم بزنه بیرون بهش گفتم یواش همش واسه خودته سرش رو بلند کرد و با احن حشری گفت ای کاش بود ولی فردا مریم صاحب این لعبت میشه و شرو به لیس زدنه خوایه هام کرد و دوتا تخمام رو هر جور بود تو دهنش جا داد تمام بدنم داغ شده بود خیلی حرفه ای بود البته منم بی کار نبودم و با سوراخ کونش ور میرفتم تا باز بشه سوراخش خیلی تنگ بود اخه فقط یه بار کون داده بود اونم که کار خودم بود افتتاحش کیرم رو از تو دهنش در اوردم و با کیرم با کس و چوجولش ور میرفتم ولی تو کسش نمی کردم اخه میخواستم از کون بکنمش منم داشتم به کارم ادامه میدادم که داد زد لعنتی بکن تو مردم جر بده کسمو من داشتم با سوراخ کونش ور میرفتم با اب کسش خیس کردم سوراخش رو تا سر کیرمو گذاشتم تو کونش مثل برق گرفته ها پرید و گفت نه نه نه هنوز درد میکنه نه کون نمیدم پاره میشم منم چیزی نگفتم بلند شدم و شروع کردم لباسامو پوشیدن شرتمو پام کردم که گفت داری چکار میکنی و با دست شرتمو گرفت و به التماس افتاد منم کارمو بلد بودم احساس به سکس تو چشماش موج می خورد با حالت پر از التماس گفت نرو خواهش میکنم. گفتم پس نه نداریم قنبل کن .گفت دردم می گیره نه منم حلش دادم و سریع شلوارمو پوشیدم که داد زد باشه لعنتی میدم و زود کونش رو گرفت جلوی من و گفت بیا بکن مال خودته جرش بده منم با یه حرکت سریع لخت شدم و کمی با کس و کونش ور رفتم بهش گفتم الان همچین جرت میدم تا دیگه به من نه نگی کیرمو گذاشتم جلو سوراخش و تا اومد حرف بزنه با تمام فشار کیرم رو تا خایه هام کردم تو کونش و محکم گرفتمش تا از زیرم در نره 10 ثانیه همه جا رو سکوت گرفت و من داشتم گردنشو میخوردم تا ارومش کنم که یکدفه جیغ وحشتناکی زد اخخخخخخ جر خوردم واااییییی مامان پارم کرد پاره شدم دارم میمیرم حالم به هم میخوره دارم از وسط نصف میشم درش بیار مردم ولی من محکمتر گرفتمش و شرو کردم اروم کیرمو تو کونش حرکت دادن خیلی تنگ بود خیلی هم داغ بود اروم اروم به این حالت عادت کرد منم با دستم چوچولش رو میمالیدم بعد از مدت کمی کونش شل شد و من شروع کردم به تلنبه زدن همونجور که مورد الاقم بود محکم و سریع به هن هن افتاده بود ولی داشت لذت میبرد چون التماسهاش به خواهش تبدیل شده بود و میگفت بکن مال خودته جرش بده تو بلدی چکار کنی پارش کن ببینم چجوری جرم میدیی ای مممامان من دارم کون میدم بکن کونمو جر بده با این حرفاش منم دیوونه شده بودم و محکمتر ضربه میزدم تا اینکه بازم بدنش به لرزه افتاد و برای بار دوم ارضا شد منم کیرمو از کونش در اوردم و دادم بازم برام ساک بزنه خیلی از ساک زدنش خوشم میومد بعد از اینکه ساک زد گفت کونمو جر دادی دردم میاد .هنوز سوراخ کونش باز بود دلم به حالش سوخت نشستم بین پاهش و کیرمو سر دادم تو کسش که خیس خیس بود و کیرم راحت رفت توش خیلی داغ بود عرق تمام بدنمو گرفته بود نتونستم زیاد طاقت بیارم و بعد از 5 دقیقه تلنبه زدن صدای هر دومون در اومده بود ابم داشت میومد اونم پاشو دور کمرم حلقه کرده بود منم ضرباتم رو تا اونجا که میتونستم محکم میزدم صدای ضربات من صدای نفس نفس زدن من وصدای ناله های سارا تمام خونه رو گرفته بود که با لرزش و جیغ سارا منم تمام ابمو خالی کردم خالی کردم تو کسش و خوابیدم روش که سارا گفت سوختم ابت خیلی داغه اتیشم زدی حدودا 10 دقیقه همونجوری خوابیدم روش و جم نخوردم که سارا گفت عزیزم تمام بدنم درد می کنه میشه از روم بلند شی منم که حاله بلند شدن نداشتم از روش غلت خوردم و گرفتمش تو بغلم در گوشش گفتم ممنونم خیلی حال داد اونم گفت مرسی عزیزم تا حالا ایقدر حال نکرده بودم تو لذت واقعی سکس رو به من چشوندی ولی بیچاره مریم دفه اولشه تو پارش میکنی میمره اگه ایجوری بکنیش و بعد خندید خیلی زیبا شده بود توی بقل هم خوابیدیم ساعت 11 شب بود که بلند شدیم و با هم رفتیم حمام من اون رو شستم و انهم من رو شست حسابی ما ساز دادمش تا سر حال اومد گفت میکنیم باز گفتم نه بقیش مال مریمه امدیم بیرون رفتیم سر یخچال تدارک همه چیز رو دیده بود شیر موز و خرما و برای شام هم مرغ بریون کرده بود تو فر جاتون خالی همشو خوردم اخه خیلی گرسنه بودم بعد از اون سکس یه گاو رو می تونستم بخورم شب با هم خوابیدیم صبح ساعت 5 بیدارش کردم و گفتم سارا کمرم رو بمال اونم بلند شد و رفت یه روغن اورد ریخت رو کمرم و شرو به مالیدن کرد وگفت کمری برات بسازم که کون مریم رو جر بدی خیلی وارد بود تا ساعت 6 کمرم رو مالید و بعدیه لب ازش گرفتم به نشونه تشکر لباسام رو اورد کرد تنم و مرتبم کرد و یه عطر خشبو هم زد بهم و خودشم اماده شد تا مریم بیاد . و انجوری مریم به چیزی شک نمی کرد . من رفتم نشستم رو مبل و سارا رو صدا کردم . اومد تو بقلم نشست . بهش گفتم سارا باید کمکم کنی گفت چه کمکی هر کاری تو بخوای می کنم .گفتم نه نداریما و خندیدم با خنده گفت چشم اقا هر چی شما بگی منم گفتم میخوام مریم رو زن کنم و تو باید کمکم کنی خندید و گفت میخوی بکنی تو کسش و من گفتم اره گفت چشم از خداش هم باشه تو پردشو پاره کنی ساعت 8 بود که زنگ خونه به صدا در اومد سارا در رو باز کرد مریم بود وای که چه خوشکل شده بود مغزم از دیدنش صوت می کشید صدای ضربان قلبم رو میشنیدم تالاپ و تلوپ میکرد نزدیک بود سینم رو بشکافه و بیاد بیرون . مریم اومد تو من خشکم زده بود مریم از دیدن من تعجب کرد و گفت تو از کی اومدی که سارا پرید وسط وگفت مریم جون اقا اتیشش خیلی تنده الان 1 ساعته منتظره تو خدا به دادت برسه و خندید و رفت تا صبحانه رو حاضر کنه و من و مریم رو تنها گذاشت به مریم گفتم چه خشکل شدی دختر با لکنت گفت بودم پریدم و محکم بقلش کردم و یه لب حسابی ازش گرفتم و دستم بی مقدمه رفت لای پاش و شروع کردم به مالیدنش که سارا با خنده گفت بابا در نمیره همه ی در ها رو قفل کردم تو چرا انقدر حولی اول یه چیزی بخورید بعد با شکم خالی نمیشه کاری کرد ضعف میکنه همش مال خودته اصلا سند میزنیم به نامت رفتیم برای خوردن صبحانه و من داشتم نقشه ی سکسم رو تو سرم مرور میکردم که چجوری این اهو رو جرش بدمجاتون خالی سارا بازم سنگ تموم گذاشت ویه صبحونه ی عالی و مقوی خوردیم من تو تمام مدت به بدن بی نقس مریم نگاه میکردم و با اینکه شب یه سکس کامل داشتم برای سکس با این فرشته ی زیبا لحظه شماری میکردم از سر میز که بلند شدیم حس کردم مریم از من فرار میکنه و می ترسه منم منتظر فرست بودم که سارا با زیرکی این فرست رو برام فراهم کرد و به مریم گفت تو نمی خوای لباست رو عوض کنی مریم منو منی کرد که سارا امون نداد و گفت می خوای تا شب با این لباسها باشی دختر برو خودتو راحت کن مریم رفت تو اتاق خواب تا لباسش رو عوض کنه که سارا به من فهموند که پشت سرش برم تو اتاق و کارو تموم کنم وقتی اروم وارد اتاق شدم دیدم مریم فقط یه تاب صورتی تنشه با یه شرت توری که نمای کوس توپلش رو نشون میداد و حتی یه مو هم رو بدنش نبود و معلوم بود صبح رفته حمام داشتم میترکیدم از پشت نزدیکش شدم وتا خواست دولا شه شلوار بپوشه محکم گرفتمش تو بغلم و کونش کامل روکیرم بود ترسید و تا خوست بگه نه حولش دادم رو رختخواب لباس و کرستش رو سریع در اوردم خواستم شرتشو در بیارم که محکم گرفته بودش از عطر بدنش مست شده بودم و واقعا نمی دونستم دارم چکار میکنم سرش داد بلندی زدم و گفتم ولش کن اینو وزدم رو دستش شرت رو ول کرد فقط التماس می کرد اخه ترسیده بود دفعه ی اولش بود مثل بید می لرزید منم سراغ هیچ جاش نرفتم و مستقیم شیرجه زدم رو کسش مثل دیوونه ها کسش رو میخوردم و با دستاهم پاهاش رو قفل کردم رونهایه نرم و زیباش روی صورتم بود و من داشتم اون کس زیبا که از بین پاهاش زده بود بیرون رو میخوردم زبونم رو فرو می کردم تو کسش عجب عطر و مزه ای داشتن گریه ها و التماسهاش به جیغ تبدیل شده بود منم چوچولش رو گرفتم تو دهنم و میک میزدم ایقدر این کارم رو ادامه دادم تا ارضا شد ابش اومد منم اب کسش رو که خیلی هم زیاد بود با دست به کونش می مالیدم تا کونش اماده بشه واسه پاره شدن برش گردمندم رو سینش و حالا کونش رو به من بود اون باسنهای حالت دار و شهوت بر انگیز تا چند لحظه ی دیگه باید از یه مهمون عزیز پذیرایی میکرد من داشتم کار خودم رو می کردم که دیدم سارا هم لخت تو اتاقه با اشاره بهش فهموندم من رو لخت کنه اونم سریع این کار رو کرد وشروع به ساک زدن واسه من کرد واقعا حرفه ای این کار رو میکرد منم با سوراخ کون مریم سرو کله میزدم تا باز بشه ولی مگه باز میشد تا اینکه دیکه حوصلم سر رفت از سارا پماد چرب کننده رو گرفتم و کیر خودم و کون اون رو کامل چرب کردم مریم متوجه سارا شد و با التماس از سارا خوست که نذاره من بکنمش می گفت سارا دردم میاد من طاقت ندارم میمیرم از درد ولی خبر نداشت که سارا طرف منه سر کیرم رو گذاشتم جلو سوراخش وبا یه فشار سر کیرم رفت تو که از جا پرید ولی فایده نداشت من و سارا محکم گرفته بودیمش شروع کرد به گریه وجیغ زدن که من با یه فشار زیاد کیرم رو تا ته کردم تو و بی حرکت موندم مریم هم نفسش بالا نمیومد و مثل جنازه ولو شده بود که یکدفه داد زد پاره شدم اخخخخخخ وایییییییی سرم جرم دادیییییییییییی بیارش بیرون سارا بگو بسه میدم بهش ولی بگو الان در بیاره. مردم. دارم جر میخورم مامان .مامان مردم کمکم کنبعد از 4 دقیقه بی حال شد و دیگه به وجود این مهمون کلفت تازه وارد عادت کرده بود منم که کم کم و اروم اروم تلنبه میزدم وقتی دیدم ارومه شروع کردم به تلنبه زدن مورد الاقم سریع و محکم و سارا هم داشت با سینه های مریم بازی میکرد و براش سینه هاش رو میخورد صدای ناله های مریم به جیغ تبدیل شد ولی جیغی که از روی لذت بود مریم به اوج شهوت رسیده بود هی میگفت بکن بکن جرم بده اخخخخ جووون پارم کن همچین جرم بده که دفعه بعد دردم نیاد جرم بده سارا ببین من دارم کون میدم منم جر خوردم مثل تو جرمممم بده وااااای چه کلفته ولی این حالت 8 دقیقه بیشتر طول نکشید و اون بازم ارضا شد و بعد از چند لحظه بی حالی بازم التماس میکرد که بسه درد تمام بدنم رو گرفته دیکه نمیتونم رو کونم بشینم جر خوردم بسهو یکدفعه چیزی که من می خواستم بگم از دهن خودش خارج شد و زحمت من رو واسه کس لیسی کم کردگفت بکن تو کسم مردم از درد کون منم امون ندادم قبل از اینکه پشیمون شه برش گردوندم . اب کسش کارم رو راحتر کرده بود سارا هم سریع اماده عملیات امداد شد منم بعد از کمی ور رفتن با کسش کیرم رو گذاشتم دم سوراخش از ترس داشت میلرزید ارمم فشار دادم تو خم شدم روش ولبم رو گذاشتم رو لباش کسش خیلی تنگ بود منم داشتم ازش لب می گرفتم تا اروم بشه لباش واقعا سکسی و شیرین بود زبونش رو کشیدم تو دهنم و کیرمو فشار دادم تا پردش پاره شد از درد بدنش رو جمع کرد و جیغ ارومی کشید کسش خیلی داغ و تنگ بود منم خسته شده بودم مریم هم خسته شده بود ولی با حرفاش من رو تشویق به تلنبه زدن می کرد منم با تمام نیرو این کار رو می کردم که یکدفه حرکت ابم رو احساس کردم مریم هم برای بار سوم داشت ارضا می شدداد بلندی زدم و تمام ابم رو خالی کردم تو کسش که داد زد واییی سوختم تمام بدنم اتیش گرفت بی حال افتادم روش و تا مدت نیم ساعت تکون نخوردم و کیرم هنوز تو کسش بود سارا از روش منو حل داد کنار کیر من کس مریم پر خون بود سارا کیر من رو تمیز کرد کس مریم رو هم بعد تمام کیر من رو کرد تو دهنش و شرو به ساک زدن کرد که کیرم بازم راست شد کیر رو داد دت مریم و بهش گفت بخور مریم شروع به ساک زدن کرد و سارا نشست رو من و شروع کرد لب گرفتن از من این کار ادامه داشت تا ابم باز اومد به مریم گفتم داره میاد که سارا گفت مریم همشو بخور خوش مزس حیف این اب به این با ارزشی هدر بره مریم هم همشو خورد بعد کمی تو بغل هم خوابیدیمو بعدش سه تای رفتیم حمام و همدیگه رو شستیم شب من برگشتم کرج از این ماجرا سه ماه می گذره و من با این دختر خاله ها هفته ای دو یا سه بار سکس دارم و از هم لذت میبریم ولی هفته ی پیش خبری شنیدم که من رو به سارا نزدیکتر کرد بله من هفت ماه دیگه پدر میشم سارا از اولین سکسمون باردار شده بود و قرار شد این راز بین من و اون بمونه اینم داستان من که از یه اس ام اس شروع شد و من رو وارد دورهای جدیدی از زندگی کرد بچه ها ببخشید اگه خوب ننوشتم

مریم

---------------------------------------------------------------------------------------------


کلیپ سکسی جق زدن زن حامله و فلیم شاشیدن یا ادارا یا اوج شهوت اب کوس
Blond teen serious pussy
عکس آب کیر روی یه کون تپل · به این میگن حال کردن با زن حشری ·
زن باحجاب با روسری ولی لخت
عکس منی زن > کس تپل عکس * آب کس زن اب منی و * ... کس تپل عکس سکسی آب کس زن اب ... عکس منی زن > عکس کس زن حامله سری 1

کوس و کون دختر ۱۵ ساله گاییدن کس

گاییدن کس
کوس و کون دختر ۱۵ ساله


گاییدن کس و کون خانم های مجرد۱۰ نکته برای نزدیک شدن به خانم های مجرد

اکثر آقایون نمی دانند وقتی می خواهند به دختری نزدیک شوند چه باید بگویند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.
وقتی دختری که از او خوشتان می آید را می بینید، چه می کنید؟ می دوید و پنهان می شوید؟ از آن جمله های کلیشه ای تحویلش می دهید؟ یا با ترس همانجا می ایستید و نمی دانید که چه باید بگویید؟ اما بهترین چیزی که باید بگویید چیست؟
اکثر آقایون در نزدیک شدن به خانم ها بزرگترین اشتباهشان این است که بیش از اندازه فکر می کنند که چه باید بگویند. تصورشان این است که یک کلام جادویی وجود دارد که در همه موقعیت ها جواب می دهد. این کلام جادویی را تمرین کرده و وقتی به فرد مورد نظرشان تحویل می دهند انتظار دارند که آن خانم فوراً جذب آنها شود.
اما متاسفانه این روش به ندرت عمل می کند. چون معمولاً بیشتر حرفهایی که می زنید بی ربط است. در جلب توجه یک خانم کلید کار اعتماد به نفسی است که به او نشان میدهید.

در زیر به ۱۰ راه مطمئن برای برقراری ارتباط با خانم ها اشاره می کنیم:
۱) به محیط دقت کنید. درمورد چیزی که در محیط اطراف می بینید نظری بدهید. این روش مخصوصاً در فروشگاه و مغازه خیلی موثر است. مثلاً اگر او می خواهد یک ساندویچ مرغ سفارش دهد، از او بپرسید که ساندویچ مرغ های آن مغازه خوب هستند یا نه. نظرتان را فوری در آن موقعیت خاص ابراز کنید تا کاملاً طبیعی به نظر برسد. مهم نیست که کجا باشید، همیشه نکته جالبی برای نظر دادن وجود دارد.
۲) لبخند بزنید. اینکار به او نشان می دهد که اعتماد به نفس دارید و رفتاری دوستانه دارید. یک لبخند طبیعی نه تنها به خودتان احساس خوبی می بخشد، بلکه برقراری رابطه را برای فرد مقابل نیز راحت تر می کند.
۳) دست دست نکنید. اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید، نشان می دهد که اعتماد به نفس ندارید و او فوراً نظر منفی راجع به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می بینید، بعد از مدت زمان کمی به سمت او بروید و به او نشان دهید که مردی هستید که می داند چه می خواهد و دنبال آن رامی گیرد.
۴) زبان بدن مثبت. اگر قوز کرده و سر رو به پایین به او نزدیک شوید، اطلاعات منفی درمورد خودتان به او منتقل خواهید کرد. پس صاف بایستید، شانه ها را عقب و سینه را جلوب دهید و محکم و البته ریلکس راه بروید.
۵) نه خیلی سریع. اگر خیلی تند راه بروید، زنگ هشدار درونی او به صدا در خواهد آمد. سعی کنید آرام و عادی به او نزدیک شوید و این بهترین راه برای ایجاد حس راحتی در فرد مقابلتان است.
۶) ارتباط چشمی برقرار کنید. هیچوقت شما اولین کسی نباشید که ارتباط چشمی را وقتی نزدیک می شوید قطع کند. اگر چنین کاری بکنید، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی قوی استفاده کنید، بیشتر به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.
۷) گوش دهید. حتماً به حرفهایی که می زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب او را قبل از اینکه خوب درموردش فکر کرده باشید به زبان نیاورید. خانم ها عاشق مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می دهد.
۸بی قرار نباشید. لول خوردن و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان نزدیک شدید نشان می دهد که احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس پیدا می کند و بحث را ختم می کند. باید مراقب حرکاتتان باشید. حرکاتی انجام دهید که اعتماد به نفس و راحتی شما را به طرفتان مخابره کند نه ناراحتی و بی قراریتان را.
۹) تن صدایتان را ملایم کنید. تن صدایتان ابزار بسیاری قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به او نزدیک شوید. همچنین می توانید با صدایی جدی شروع کنید و بگویید “امیدوارم کمی از ساندویچ را برای من نگه داشته باشید” و با لبخندی در ادامه آن به او بفهمانید که شوخی می کرده اید. همراه با دوستانتان روی تن صدایتان تمرین کمید.
۱۰) با فاصله ازاو بایستید. مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می شوند باعث می شوند که احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر بایستید و این باعث می شود نشان دهید که به حریم او احترام قائلید و از خودتان نیز مطمئن هستید.
رمز موفقیت در استفاده از این روش ها این است که تمرین کنید. این نکات را امتحان کنید و ببینید چه واکنشی دریافت می کنید. وقتی همه آنها را یکجا استفاده کنید مطمئن باشید که بهترین نتیجه عایدتان خواهد شد